Únor 2008

o blondýnkách

10. února 2008 v 12:07 | Ivka - Bibi |  Vtipy
Stojí takhle blondýna na zastávce a zahřívá si ruce a jeden muž se jí zeptá:slečno proč si ty ruce nedáte do kapsy? a blondýna na to protože tam mám rukavice.

----------

Co se stane, když se dvě blondýnky rozběhnou proti sobě? Rozbije se zrcadlo!

----------

Příjde blondýnka do sexshopu a ptá se prodavače: "Prosím Vás, kolik stojí ten růžový, ten modrý a ten červený vibrátot?" "Ten růžový je za pětset, modrý za šestsetpade, ale ten hasičák Vám neprodám!"

----------

Víte jaké má blondýnka nejraději zvíře? Lišku za krkem , Jaguára v garáži , tygra v posteli a vola na služební cestě.

----------

Vite kolik je třeba blondýnek na upečení čokoládovýho koláče? 10 jedna zadělává těsto a zbytek loupe lentilky...

----------

Slepec se svým psem vejde do baru, najde si volnou židli a objedná drink. Chvíli sedí a pak křikne: "Hej, barmane, chceš slyšet super vtip o blondýnách?" Bar okamžitě ztichne a žena vedle slepce promluví hlubokým drsným hlasem: "Než ten vtip řekneš, měl bys něco vědět. Barmanka je blondýna, vyhazovačka je blondýna, já jsem metr devadesát vysoká blondýna s černým páskem v karate, dáma vedle mě je blondýna a je to vzpěračka a dáma po tvé pravé straně je blondýna a profesionální zápasnice. Tak si to rozmysli jestli chceš vyprávět ten vtip o blondýnách?" Slepec chvilku přemýšlí a pak říká: "Tak dobře, kašlu na to. Nechce se mi ten vtip pak pětkrát vysvětlovat."

----------

Blondýna přijde se psem k veterináři a prosí: ˝Podívejte se, pane doktore, co mu jen může být? Dávám mu všechno, co pes potřebuje ke správné výživě - ale on pořád nežere a nežere a nežere...˝ Veterinář se podívá na psa a odpoví blondýně: ˝Protože je vycpanej a vycpanej a vycpanej.˝

----------

ma to 20 mozkovych bunek co je to ?........20 blondynek........ma to 25 mozkovych bunek co je to?.....20 blondynek a jedna z nich ma psa!!

----------

Co má společnýho UFO a chytrá blondýnka??????
O obojím se často mluví,ale ještě nikdo to nikdy neviděl!!!!!!

----------

Povídají si dvě blondýnky a jedna se ptá:
Hele nekoupíme si prase?
A druhá říká:
A co ten bordel a špína?
Si zvykne...........

----------

Přijde blondýnka do Německého obchodu pro baterky!
Prodavačka se jí zeptá:
Wie BITE?
A ona odpoví:
Nabite ty vole!

----------

jede blondýnka v autě a zastaví ji policajt: ,,Prosím, řidičský průkaz"! Blondýnka se nechápavě podívá a policajt napvídá: ,,No takový papír s fotkou"! Blondýnka vyndá zrcátko, podívá se do něj a podá ho policajtovi. Ten se podívám a řekne: ,,Aha! To ste měla říct, že ste policajtka...jeďte dál!!"

----------

Jsou dvě blondýnky a ta jedna ohřeje vodu na kafe,trochu jí zbyde a tak se ptá tý druhý blondýnky co s ní má dělat a ta řekne:schovej ji do mrazáku,teplá voda se vždycky hodí!

----------

Blondýnka jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoli tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za nim." Zanedlouho se opravdu objeví pluh, a blondýnka jej podle rady následuje. Jede za ním třičtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil, že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař na to: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

----------

Jede takhle blondýnka autem a poslouchá rádio,kde říkaj samé vtipy o blondýnkách.Po chvíli ji to přestane bavit a tak rádio vypne.Podívá se ven z okýnka a v vidí bloncku jak vesluje v poli.Zastaví,vyleze z auta a začne na ni řvát:"Vidíš ty krávo,kvůli takovejm jako seš ty,jsou o nás takový vtipy,kdybych uměla plavat,tak ti rozbiju držku!"

----------

Stojí dvě blondýny na mostě a hádají se jak se jmenuje řeka, která pod nimi teče:"Je to určitě Vltava, Labe nebo Dunaj"říká první. Druhá :"Víš co? Já tam skočím a určitě podle toho určitě poznáme jak se jmenuje." Tak skočí. Z chvíli příjde celá od krve a polámaná a říká té druhé:"Ty krávo, ona je to dálnice na Brno!"

----------

Blondýnka stojí delší dobu na zastávce autobusu. Jde kolem pán a říká: "Slečno, ten jezdí jenom ve svátek." Blondýnka se zaraduje: "Jé, to mám ale štěstí, já mám totiž dneska jmeniny."

----------

Přijde zoufalá blondýnka po natankování benzínu za pumpařem a prosí o pomoc: "Zabouchla jsem si v autě klíče. Nemůžete s tím něco udělat?" "Teď nemám čas, ale dám vám háček a tím si auto otevřete," říká pumpař. Blondýnka odejde ke svému autu. Za chvíli vstoupí pán a strašně se směje. Pumpař se ho ptá: "Co se stalo?" "Ale, venku se nějaká blondýnka snaží otevřít auto háčkem." "A co má být? Však jsem jí to poradil já," říká pumpař. A pán na to: "No ale uvnitř sedí druhá blondýnka a ta jí říká: Doprava, ne, ještě kousek, teď doleva..."

----------

Víte jak utopit blondýnku? Dejte na dno bazénu zrcadlo!

----------

* Prijde blondyna do Emailoveho centra a chce poslat matce zpravu. Zamestnanec toho centra ji sdeli, ze to stoji 3.000 a ona na to, ze tolik penez s sebou nema, ale ze je ochotna udelat vse, jen aby mohla matce poslat zpravu. Muz zvedne oboci a rekne VSECHNO???? Ona na to ano, ano. No, tak pojdte se mnou, rika ji a jde smerem k dalsi kancelari. Blondyna jde vzorne za nim. Pojdte dal, rika ji a zavira pri tom dvere. Pak naridi, aby si klekla..., ona to vzorne udela .. otevrela jeho poklopec a vyndala ho, to taky udelala, chytne jeho penis do obou rukou a ceka. Muz zavira oci a rika ji, no, prosim, pokracujte - ona priblizuje pomalu usta k jeho penisu a rika tise.... "Ahoj mami, slysis me?"


----------
Víte, proč sedí blondýna u počítače a křičí?
Protože sáhla na myš!

----------

Mladá čerstvě vystudovaná psycholožka, blondýnka, nastupuje do první práce. Stává se psychologem na základní škole a hned je aktivní a hledá, kde začít, jak se uvést v dobrérm světle. Jde na školní dvůr a tam vidí hlouček chlapečků, jak si hrají, a pak jednoho, který stojí opodál, nic nedělá, jen tak popojde krok vlevo, pak dva doprava. Psycholožka si říká: "No to je jasné, introvert, začnu s ním a zapojím ho do hry". Jde k němu a říká: "Copak se děje, že si dneska nehraješ s ostatními?" A chlapeček se nasupí a odsekne: "Ty krávo, já jsem brankář!".

----------

Víte proč bůh stvořil blondýnky ? Protože slepice neumí přinést pivo z lednice ....

----------

Přijde blondýnka na letiště a říká: "Jsem slyšela, že teď letí červené lodičky, tak jsem se přišla zeptat v kolik hodin".

----------

Po poušti běží blondýnka a černovláska a honí je lev. Už už je dohání, v tom černovláska vezme hrst písku hodí ji lvu do očí. Ten se zastaví a obě utíkají dál. Lev je pochvíli zase dohání. Černovláska mu opět hodí písek do očí a utíká s blondýnou dál. Doběhnou k jediné palmě široko daleko a černovláska vyleze nahoru, ale blodnýna se zastaví, opře se palmu a oddechuje. Černovláska na ní řve, aby vylezla nahoru nebo jí lev sežere. Blondýna se ohradí : "Mě?? Copak já mu házela písek do očí???"

----------

Víte jak se ríká blondýnce, když se nechá prebarvit na hnedo?
Umelá inteligence.

----------

Víte jak chťela blondýna zabít kapra?
Chťela ho utopit!!!!

----------

Víte jak se zbavíte blondýny na celej den? Postavíte ji do kulaté mísnosti a reknete jí at si stoupne do rohu!!!!

----------

Sedí blondýnka na po

Kolik máš sourozenců???

10. února 2008 v 11:57 | Ivka - Bibi |  Ankety
Hlasuj to ti neuškodí...... :-D

Ankety

10. února 2008 v 11:54 | Ivka - Bibi
Ahojky, také můžeš dále hlasovat v anketách: Jseš holka nebo kluk???
Kolik ti je let???
Kolik máš sourozenců???

a v mnoha dalších.....